KONTAKTA oss

010 -22 16 130

Vi är på plats på kontoret:
Mån-Tor : 06:30-17:30
Fre : 06:30-14:30

info@lmstalteknik.se

Vi svarar garanterat på ditt mejl innan arbetsdagen är slut

Besöksadress

Skeppsbyggaregatan 9
463 71 Lödöse

Fakturaadress

FE 9192
838 76 Frösön
faktura@lmstalteknik.se

Medarbetare

Thomas Kilmyr

Försäljning/Projektledning, IWS

Tel: 073-0305500
E-post: thomas@lmstalteknik.se

Markus Holgersson

Arbetsledare

Tel: 073-3250044
E-post: markus@lmstalteknik.se

Mattias Leinonen

Projektledning/Svetsingenjör MSc

Tel: 070-8207992
E-post: mattias@lmstalteknik.se

Eduards Kozirs

Arbetsledare

Tel: 072-2324073
E-post: eduards@lmstalteknik.se

Mojtaba Safdary

Kalkyl/Beredning- Konstruktion

Tel: 073-9276956
E-post: mojtaba@lmstalteknik.se

Glenn Jaensson

Montageledare Stora Projekt

Tel: 070-2214411
E-post: glenn@lmstalteknik.se

Adrian Antczak

Montageledare Service & Underhåll

Tel: 073-5953635
E-post: adrian@lmstalteknik.se